fbpx

Konsultacje

Digital branding to kluczowa strategia pozwalająca wyróżnić się firmom w gąszczu konkurencji i budować zaufanie klientów poprzez spójny i przemyślany wizerunek
Zarezerwuj Darmową Konsultację Już Dziś!

Konsultacje

Digital branding pozwoli Ci wyróżnić się w gąszczu konkurencji i zbudować zaufanie klientów

Konsultacje z Których Możesz Skorzystać

Jestem Tutaj aby Ci Pomóc w Tworzeniu Twojej Marki Online

Ocena wizerunku marki online

Pomogę Ci w zrozumieniu obecnego stanu Twojej marki w internecie. Przeanalizujemy twoje obecne działania online, w tym w mediach społecznościowych,, na stronie internetowej, jak i na innych platformach, z których korzystasz. Zidentyfikujemy twoje mocne strony, jak i obszary do poprawy.

Tworzenie wizerunku marki

Opracujemy wytyczne dotyczące identyfikacji wizualnej i tonu komunikacji marki. Ułożymy plan działania, aby zachować spójność wizerunku marki na różnych platformach online, w tym na stronie internetowej, social mediach i innych kanałach.

Kreacja treści i storytelling

Pomogę Ci w stworzeniu spójnej narracji marki, która odzwierciedla jej wartości, misję i unikalność. Stworzymy strategię treści, aby były one angażujące dla odbiorców i budowały silną relację z twoimi klientami, jak również ich tworzenie nie zajmowało Ci wiele czasu.

Badania konkurencji i analiza rynku

Wspólnie przeprowadzimy badania dotyczące twojej konkurencji i analizy rynkowej, abyś zrozumiała trendy, preferencje swoich klientów i unikalne cechy innych marek. Dzięki temu będziesz mogła ocenić pozycję swojej marki w porównaniu z konkurencją i podejmować świadome działania.

personalizacja strategii e-mail marketingu

Pomogę w opracowaniu spersonalizowanej kampanii, która zintegruje się z wizerunkiem twojej marki i zaangażuje twoich subskrybentów i klientów. Nauczę Cię jak przeprowadzać kampanię przy użyciu MailerLite i jak tworzyć emaile, które wizerunkiem będą reprezentowała twoją markę.

Optymalizacja strony internetowej

Doradztwo w zakresie projektowania lub poprawy istniejącej strony internetowej, tak aby lepiej odzwierciedlała wizerunek marki, była bardziej intuicyjna dla użytkowników, zoptymalizowana pod kątem SEO i zgadzała się z wizerunkiem marki, który prezentujesz na innych platformach.

Konsultacje z Mediów Społecznościowych

AUDYT OBECNOŚCI MARKI W SOCIAL MEDIACH

Analiza istniejących profili w mediach społecznościowych w celu zidentyfikowania mocnych i słabych stron. Poprawa skuteczności wykorzystywania platform dla celów biznesowych.

Strategia treści w social mediach

Opracujemy spersonalizowaną strategię tworzenia treści na social media. Pomogę Ci stworzyć różnorodne treści, które będą angażować twoich odbiorców i będą budować zaangażowanie wśród obserwujących.

Optymalizacja profili

Doradztwo w zakresie optymalizacji i ulepszania profili na różnych platformach społecznościowych, w tym na przykład w zakresie wypełnienia informacji o firmie, grafik profilowych czy banerów.

narzędziA i analizA danych

Konsultacja z zakresu obsługi narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi oraz analizy danych. Nauczę Cię interpretacji statystyk i pomiaru efektywności działań na platformach społecznościowych.

Tworzenie harmonogramu publikacji

Pomogę w opracowaniu harmonogramu publikacji treści na social mediach. Doradzę Ci w zakresie najlepszego czasu publikacji, częstotliwości postów oraz różnorodności treści.

Analiza konkurencji i trendów

Pomogę Ci prześledzić i przeanalizować działania konkurencji oraz trendów branżowych. Zapewnię wskazówki, jak wykorzystać wiedzę na temat rynku do wzmocnienia swojego brandingu online.

Jak Wygląda Proces Konsultacji ze Mną

Mój proces konsultacji został zaprojektowany tak, aby był, jak najbardziej efektywny i aby jej czas został jak najlepiej wykorzystany. Jako osoba, dla której zależy, aby twój biznes online, mógł wspiąć się na kolejny szczebel, muszę zrozumieć przed konsultacją, jakie działania są już przez ciebie podejmowane, jakie są twoje problemy, a jakie cele.

Cenię Twój i Swój czas, dlatego też, zanim rozpoczniemy konsultację, poproszę Cię o przesłanie kilku informacji, lub jeśli będzie to możliwe, umówimy się na 15-minutową rozmowę. W ten sposób przed konsultacją, będę posiadała najważniejsze informacje, aby móc Ci doradzić i pokierować na ścieżce budowania wizerunku swojej marki online, abyś mogła osiągną jak najlepsze rezultaty po konsultacji.

A
KONTAKT

 Wyślij do mnie wiadomość z informacją, jaka konsultacja i tematy Cię interesują, czy też, z czym masz problem.

A
ROZMOWA

Umówimy się na 15 minutową rozmowę lub też drogą e-mailową omówimy szczegóły i informacje o twoich działaniach online.

A
PRZYGOTOWANIE

Przeanalizuję twoje działania online i przygotuję się do konsultacji, aby była ona jak najbardziej spersonalizowana.

A
KONSULTACJA

Podzielę się z tobą swoją wiedzą, doświadczeniem, jak i doradzę. Ustalimy plan działania, aby poprawić twoje działania online i wizerunek twojej firmy.

A
MATERIAŁY

Drogą emilową prześlę Ci dodatkowe materiały, które pomogą Ci w twoich działaniach, jak również podsumowanie naszej rozmowy.

Ceny Konsultacji

Każda konsultacja ze mną trwa co najmniej 2 godziny. Po wyrażeniu przez Ciebie zainteresowania określonym tematem, dokładnie sprecyzuję czas i cenę konsultacji, jeśli uznam, że 2 godziny nie będą wystarczające do omówienia wszystkich kwestii.

2-godzinna konsultacja to inwestycja 300 zł, każda kolejna godzina to dodatkowe 100 zł. W razie zainteresowania konsultacjami z różnych zagadnień, czy też wykupem większej ilości godzin, cenę ustalę indywidualnie, aby nasza współpraca była jak najkorzystniejsza dla Ciebie.

300 zł – 2 godziny

 

Tworzenie Wizerunku Marki w Internecie to Proces Dzięki Któremu Twoja Firma Zaistnieje i Zbuduje Zaufanie Klientów w Świecie Online.

Bez względu na rodzaj biznesu czy branżę, posiadanie silnej obecności w świecie cyfrowym nie jest już opcją, ale bezwzględną koniecznością. Wizerunek marki online to nic innego jak pokazanie co firma oferuje, jakie wyznaje wartości, kto ją tworzy i budowanie jej wiarygodności w oczach klientów.

Dzięki posiadaniu mocnej marki online definiujesz i podkreślasz wartości, jakie twoja firma oferuje dla klienetów i kontrahentów.

Skontaktuj Się i Umów na Konsultację

Jeśli nie jesteś pewna, od czego zacząć i czego dokładnie potrzebujesz, jestem tutaj, aby pomóc.

Skontaktuj się ze mną teraz i umów na 15-minutową rozmowę.

10 + 9 =