fbpx

W Czym Mogę Ci Pomóc?

Jestem Tutaj, Aby Pomóc Twojej Firmie Zaistnieć Online

Konsultacje

Indywidualne konsultacje dostosowane do twoich potrzeb, podczas których przygotujemy podstawową strategię dla twojego brandingu online, ułożymy plan działania, wyznaczymy cele, zidentyfikujemy problemy i znajdziemy na nie rozwiązania.

Szkolenia

Moje szkolenia zostały stworzone z myślą o kobietach, które pragną zdobyć dla swoich firm przewagę konkurencyjną online. Dzięki szkoleniom ty jak i twoi pracownicy zdobędziecie umiejętności niezbędne do skutecznego wykorzystania potencjału internetu w budowaniu marki online.

Mentoring

Pomogę Ci krok po kroku zbudować silną obecność twojej firmy online. Dzięki spersonalizowanym strategiom, analizie Twojej obecności online oraz praktycznym wskazówkom, odkryjesz, jak maksymalnie wykorzystać potencjał mediów społecznościowych, strony internetowej i marketingu, by dotrzeć do swoich klientów.

Media Społecznościowe

Konsultacje z prowadzenia mediów społecznościowych pozwolą Ci złapać wiatr w żagle. Dzięki nim będziesz wiedziała: co powinnaś poprawić, na jakich działaniach się skupić, jakie treści publikować, w jaki sposób wyrażać przesłanie swojej marki. Oferuję również przygotowanie szablonów postów na firmowe profile.

Strona Internetowe

W ramach konsultacji udzielę Ci porad, co powinnaś zmienić na swojej stronie internetowej, aby przedstawiała twoją firmę w jak najlepszym świetle online, a co najważniejsze wizualnie i treściowo zgadzała się, ze wszystkimi twoimi działaniami w internecie. Oferuję również usługę budowy strony internetowej, jeśli jeszcze jej nie posiadasz.

Do Kogo Skierowana Jest Moja Oferta

JEST DLA CIEBIE

Jeśli jesteś kobietą posiadającą własny mały biznes lub dopiero planujesz go otworzyć, i zależy Ci na: wzmocnieniu obecności swojej firmy online; chcesz poprawić efektywność swoich działań; zwiększyć liczbę klientów; poprawić wskaźniki konwersji; szukasz wskazówek jak się wyróżnić wśród konkurencji na rynku; chcesz poprawić swój wizerunek w intenecie, aby był bardziej spójny, profesjonalny i budował zaufanie klientów; chcesz zwiększyć świadomość i widoczność swojej marki online. 

NIE JEST DLA CIEBIE

Jesteś influencerem, social media managerem, grafikiem, tworzysz strony internetowe, pracujesz w agencji marketingowej, itp. W tym przypadku moja oferta nie jest skierowana do Ciebie. To właśnie ja wspieram kobiety posiadające biznesy, aby wiedziały kiedy i w jakich obszarach, powinny wesprzeć swoje działania online twoimi usługami i jak powinna wyglądać współpraca między wami.

Umów się na 15 minutową DARMOWĄ konsultację

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.

Jeśli nie jesteś pewna, w którą stronę powinnaś pójść z budowaniem swojej marki online, czy też potrzebujesz jakieś konkretnej wiedzy z zakresu budowania marki online, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Zarezerwuj 15-minutową konsultację ze mną, która pomoże Ci znaleźć słabe punkty swoich obecnych działań.