fbpx

Odkryj Możliwości Social Mediów

Social media dotykają serc milionów klientów, naucz się wykorzystywać je we właściwy sposób
Zarezerwuj Darmową Konsultację Już Dziś!

Odkryj Możliwości Social Mediów

Social media dotykają serc milionów klientów, wykorzystaj je we właściwy sposób

Czemu Social Media

Media Społecznościowe są obecne w życiu milionów ludzi na całym świecie, pomagają w zwiększeniu: świadomości marki, liczby potencjalnych klientów i zysku ze sprzedaży.

Facebook

82% przedsiębiorców uważa, że jest to najlepsza platforma do generowania potencjalnych klientów.

Instagram

Miliard użytkowników korzysta z Instagrama miesięcznie, przy czym połowa z tych osób używa tej platformy społecznościowej codziennie.

Tik Tok

Jest to nadal nowa platforma dla biznesów, która zdecydowanie powinna być brana pod uwagę przez firmy, które działają w specyficznych branżach.

X - tWITTER

Platforma X w 2023 posiada 556 miliony aktywnych użytkowników, co daje niesamowite możliwości komunikacji i dotarcia do potencjalnych klientów.

Dzięki właściwej strategii możesz stworzyć świadomą i autentyczną obecność w mediach społecznościowych, która dostarczy wartość Twojej publiczności i przyczyni się do rozwoju Twojego biznesu.

Pomogę Ci Stworzyć Strategię Dedykowaną dla Twojego Biznesu

Nauczę Cię jak stworzyć obecność swojej firmy w mediach społecznościowych we właściwy sposób, który będzie angażować twoją społeczność. Pomogę ci opanować niezbędne funkcje platform, zrozumieć algorytm, stworzyć jednolity przekaz, który będzie odzwierciedlać wartości twojej firmy i wiele innych aspektów, abyś mogła prowadzić media społecznościowe sama, lub abyś świadomie mogła przekazać je w ręce social media managera.

Co Zyskasz Dzięki Współpracy Ze Mną

Strategia

Która będzie zgodna z twoimi celami biznesowymi, pomoże w doszlifowaniu Twojej obecności online, dotarciu do najcenniejszych klientów oraz przyczyni się do wzrostu Twojego biznesu i rozpoznawalności Twojej marki online.

Obecność w Mediach Społecznościowych

Wiedzę i plan dotyczący działań w mediach społecznościowych. Nauczę Cię co robić, aby twoje działania nie pochłaniały dużo twojego czasu, a budowały markę, która będzie przyciągała nowych obserwatorów i potencjalnych klientów.

Konfiguracja i Optymalizacja Kont

Pomogę Ci w utworzeniu konta lub zoptymalizowaniu istniejącego, aby angażowało społeczność, przyciągało nowych obserwujących, przyczyniło się do rozwoju twojego biznesu, a tym samym pozwoliło zwiększyć twoją sprzedaż.

l

Tworzenie Treści

Treści, które publikujesz online, odgrywają kluczową rolę w rozpoznawalności marki, zaangażowaniu obserwatorów i generowaniu leadów. Nauczę cię tworzenia treści, które będą profesjonalne, angażujące i spójne z przekazem twojej firmy.

Z

Odczytywanie rezultatów

Wiedzę na temat tego, jakie wskaźniki statystyk w mediach społecznościowych należy obserwować i analizować i jak to robić umiejętnie aby móc wdrażać zmiany i doprowadzić do poprawy wyników.

Zrozumienie Algorytmu

Jest on sercem mediów społecznościowych i decyduje, jakie treści widzą użytkownicy na swoich profilach. Przynajmniej częściowe zrozumienie tego, jak on funkcjonuje, pomoże ci w świadomym działaniu online.

w

Współpraca z Influencerami

W obecnych czasach jest ona wręcz kluczowa do szybkiego dotarcia do grupy docelowej. Nauczę Cię, jak wybrać właściwych influencerów dla siebie, co im zaoferować i na co liczyć po takiej współpracy.

Płatne reklamy

Wytłumaczę jak działają płatne reklamy w mediach społecznościowych, jak wpływają na algorytm i na twoje organiczne zasięgi, a co najważniejsze, kiedy powinnaś się na nie zdecydować, aby nie stracić budżetu.

Moja Oferta

Zapewnij wzrost swojego biznesu dzięki mediom społecznościowym.

KONSULTACJE

Jestem w stanie udzielić konsultacji z różnych zagadnień dotyczących mediów społecznościowych. Pomogę Ci dostosować twoje profile, aby przyciągały uwagę i angażowały Twoją docelową grupę klientów. Wspólnie możemy opracować spersonalizowaną strategię wzrostu, aby zwiększyć widoczność Twojej marki i abyś mogłą pozyskiwać nowych klientów. Przeprowadzimy kompleksową analizę twoich dotychczasowych działań online, wskazując obszary do poprawy i efektywne metody osiągnięcia celów. Doradzę Ci, jakie treści powinnaś publikować, aby przyciągały uwagę i angażowały potencjalnych klientów. Po konsultacji otrzymasz na email podsumowanie i dodatkowe materiały.

300 zł – 2 godziny

Umów Się na Konsultację ->

Szablony grafik

Stworzę dla Ciebie szablony grafik, które będą uwzględniać wszystkie elementy Twojego digital brandingu, takie jak logo, kolorystyka, czcionki i inne charakterystyczne elementy marki. Szablony z łatwością będziesz mogła sama modyfikować i dopasowywać do swoich indywidualnych potrzeb, w bezpłatnej wersji programu Canva.

5 szablonów – 400 zł

1o szablonów – 600zł

 

 

Skontaktuj Się Ze Mną->

Prowadzenie Mediów Społecznościowych

NIE JEST TO typowa współpraca social media managera z klientem. Moim celem jest, abyś to ty posiadała wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zbudujesz swoją markę online. Dlatego też oferuję niestandardowy tryb współpracy, w którym to wspólnie, krok po kroku poprowadzimy twoje media społecznościowe.

Co Ci proponuję:

3-miesięczną współpracę podczas której zbudujemy podstawę twojej marki w mediach społecznościowych. Będzie to mieszanka moich działań na twoich profilach, jak i konsultacji, na których to ty będziesz uczyć się tego, co robić, aby po 3 miesiącach samej poprowadzić swoje profile w sposób, który nie będzie zabierał Ci wiele twojego cennego czasu. Kluczem tutaj jest dobra strategia, plan działania i trzymanie się harmonogramu.

2000 zł – 1 miesiąc

Umów Się na Konsultację ->

Stwórz Swoją Obecność w Mediach Społecznościowych

Jeśli nie jesteś pewna, w którą stronę pójść ze swoimi działaniami w mediach społecznościowych, jestem tutaj, aby Ci pomóc.

Umów się teraz na darmową 15-minutową konsultację, abym mogła pomóc Ci znaleźć słabe punkty w Twojej strategii mediów społecznościowych.