fbpx

Strona Internetowa Jest Sercem Wszystkich Działań Online

Bez dobrej strony internetowej niemożliwe jest budowanie dobrego wizerunku w internecie.
Skonsultuj Się Ze Mną

Strona Internetowa To Serce Działań Online

Bez niej niemożliwe jest budowanie dobrego wizerunku w internecie

Dlaczego Twoja Firma Potrzebuje

Dobrej Strony Internetowej

Tylko 51% małych firm posiada strony internetowe, pomimo tego, że 97% konsumentów poszukuje produktów i usług online.

Pytanie „dlaczego potrzebuję strony internetowej?” nadal jest dość powszechne. Wielu właścicieli małych firm popełnia błąd, twierdząc, że nie potrzebują jej na początku działalności. Myślą, że praca nad nią zajmie im zbyt dużo czasu, będzie zbyt droga dla ich budżetu, albo, że skoro wszystko idzie dobrze, to strona jest zbędna.

Jednakże żyjemy w erze cyfrowej, a konsumenci oczekują, że firmy będą obecne online. Posiadanie strony internetowej jest kluczowe dla każdej działalności gospodarczej, a oto tylko kilka przykładów, dlaczego TY potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej:

Buduje Wiarygodność dla Twojej Marki

Strona internetowa buduje zaufanie zarówno wobec Ciebie, jak i Twoich działań, pokazując, że jesteś profesjonalna i poważnie podchodzisz do tego, co robisz. Obecnie konsumenci oczekują, że firmy będą obecne online i nie biorą pod uwagę tych, które nie posiadają profesjonalnej strony internetowej.

Zwiększa Zwrot z Inwestycji (ROI)

Posiadanie solidnej strony internetowej jest kluczowe dla zwiększenia sprzedaży, generowania nowych leadów, rozwoju firmy i zwiększenia zysków. Uwierz, koszt pozostania w tyle za konkurencją, która ma już dobrze zaprojektowaną stronę, jest znacznie wyższy niż koszt posiadania strony internetowej.

Twoi Klienci Tego Oczekują

W XXI wieku klienci oczekują, że firmy, z którymi współpracują, będą posiadały stronę internetową, na której będzie można uzyskać więcej informacji o biznesie, sprawdzić dokładną ofertę, czy działalność jest wiarygodna i profesjonalna. Niemal dwie trzecie (63%) konsumentów korzysta z internetu, gdy poszukuje lokalnych firm.

Jest Sercem Marketingu Internetowego

Strona internetowa to jedyna przestrzeń online, którą naprawdę posiadasz, która należy do Ciebie i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz. Dlatego też powinnaś ją posiadać i przyciągać na nią obserwujących ze swoich mediów społecznościowych, aby mieć nad nimi prawdziwą kontrolę i przekształcić w swoich klientów.

Wspiera E-mail Marketing

Twoja własna strona pozwala ci stworzyć firmowy adres e-mail, który dodaje profesjonalizmu twojej marce, a co najważniejsze, potwierdza, że nie jesteś oszustem, czy też, że twoje maile, które wysyłasz do potencjalnych klientów nie są spamem. Marketing mailowy jest nadal jedną z kluczowych strategii marketingowych.

Pomaga Dotrzeć Do Potencjalnych Klientów

88% małych firm posiadających stronę internetową zgadza się, że dzięki niej docierają do nowych klientów. Dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa dzięki pozycjonowaniu w wyszukiwarce Google pokaże twoje produkty i usługi dla rzeszy nowych potencjalnych klientów.

Badania wykazują, że od 70% do 80% osób, przegląda stronę internetową firmy przed jej odwiedzeniem, nawiązaniem kontaktu lub dokonaniem zakupu.

%

Konsumentów korzysta z internetu, aby znaleźć lokalną firmę lub usługi.

%

Konsumentów sprawdza firmę online przed dokonaniem zakupu.

Dlaczego Potrzebujesz Dobrze Zaprojektowanej Strony Internetowej

Najnowsze badania wykazały, że aż 94% pierwszego wrażenia potencjalnego klienta związane jest ze stroną internetową firmy i jej zaprojektowaniem. Jeśli małe firmy chcą przyciągnąć nowych klientów, muszą mieć wizualnie atrakcyjny wizerunek online i przejrzystą ofertę! Obecnie profesjonalna strona internetowa nie jest drogim luksusem, lecz przystępnym, podstawowym narzędziem, którego potrzebuje każdy biznes.

Dlaczego Twoja Strona Internetowa Powinna Być Przyjazna Dla Urządzeń Mobilnych

Prawie połowa ruchu na stronach internetowych w 2019 roku pochodziła z telefonów komórkowych. Oznacza to, że Twoi klienci prawdopodobnie będą przeglądać Twoją stronę na smartfonie, a nie na ekranie komputera, więc twoja strona powinna być przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Czym jest SEO i Dlaczego Jest Ono Ważne

SEO – Optymalizacja dla Wyszukiwarek Internetowych, to złożony temat, ale w skrócie polega na optymalizacji dla odpowiednich słów kluczowych, które zwiększają ruch na stronie internetowej i pokazuje ją w wyszukiwarce Google. Każda strona internetowa powinna mieć zastosowaną przynajmniej podstawową optymalizację SEO, aby zwiększyć jej wiarygodność i pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej.

Moja Oferta

Istnieje tysiące małych firm jedynie w Polsce, które walczą tak jak i ty o klientów i o miejsce w nigdy nieśpiącym świecie online. Jestem tutaj, aby pomóc Ci wyprzedzić konkurencję dzięki stronie internetowej, która sprawi, że będziesz dumna z tego, co robisz.

KONSULTACJE

Masz już swoją stronę internetową, ale chcesz ją ulepszyć, tylko nie wiesz jak? Dzięki konsultacji ze mną będziesz miała jasny plan działania, co zrobić, aby twoja strona stała się twoją najlepszą wizytówką online i wpisywała się w spójny branding twojej firmy.

300 zł – 2 godziny

 

Umów Się na Konsultację ->

Strona Internetowa

 Jeśli nadal nie masz strony internetowej, czy też chciałabyś mieć nową, która będzie reprezentowała w profesjonalny sposób twoją firmę i zgadzała się z wizerunkiem twojej marki online, to zapraszam na 15-minutowe konsultację na, której zdecydujesz czy chciałabyś podjąć współpracę.

od 1000 zł

 

Skontaktuj Się ze Mną->

Proces Współpracy Przy Budowie Strony Internetowej

A
ROZMOWA

Umówimy się na jednogodzinną rozmowę, podczas której będę w stanie lepiej zrozumieć Twój biznes oraz to, czego potrzebujesz, a także zaproponować rozwiązania, które mogą być zastosowane na stronie internetowej i ustalimy jakie treści na nią jesteś w stanie mi dostarczyć. Odpowiem również na Twoje pytania i zapoznam się z Twoimi pomysłami. Na podstawie rozmowy przedstawię ci już konkretną ofertę z opcjami.

A
PRZYGOTOWANIE

Znajdę dla Ciebie najlepszy hosting i domenę oraz poproszę Cię o przygotowanie brandingu, treści i zdjęć, jeśli będziesz chciała się tym zająć sama. Na tym etapie ustalimy wygląd twojej strony internetowej. Poświęcę tutaj czas na zapoznanie się z twoimi dotychczasowymi działaniami online, aby stworzyć spójną stronę internetową, która będzie zgadzała się z tym co już twoja marka reperezentuje online.

A
TWORZENIE

Zacznę od strony głównej, nad którą będę pracować, aż ją POKOCHASZ, ponieważ musi być ona idealna i musi naprawdę odzwierciedlać twoją markę. Gdy będzie ona gotowa, przejdę do projektowania pozostałych zakładek aby przedstawić wszystkie najważniejsze informacje o tobie i twojej firmie, w tym samym czasie zapewniając spójność i wysoką jakość całej strony internetowej.

A
PUBLIKACJA

Poproszę cię o zaakceptowanie kompletnego projektu strony internetowej. W razie potrzeby wprowadzę dodatkowe zmiany, aby upewnić się, że ostateczny rezultat jest zgodny z twoimi oczekiwaniami.  Po otrzymaniu akceptacji upewnie się, że jest ona również zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych i wdrożę podstawy SEO. Po zakończeniu tych działąń opublikuję ją, a ty otrzymasz instrukcje jej używania.

Tylko 51% małych firm posiada stronę internetową, pomimo tego, że aż 97% konsumentów poszukuje produktów i usług online.

Strona internetowa jest jedną z najlepszych inwestycji, jaką każda firma może podjać. Zamiast pytać, dlaczego Twoja firma potrzebuje strony internetowej, zapytaj dlaczego nie!

Zarezerwuj teraz darmową 15-minutową konsultację, aby omówić swoją wizję strony internetowej.